Temperatūros ir santykinės oro drėgmės monitoringo sistema su registratoriumi KD7

Paskelbė demo 2017/02/14 0 Komentarai Projektai,

Temperatūros ir santykinės oro drėgmės monitoringo sistema su registratoriumi KD7Temperatūros ir santykinės oro drėgmės monitoringo sistema su registratoriumi KD7

 

Monitoringo sistema su skaitmeniniu registratoriumi yra universalesnė ir turi daugiau funkcijų lyginant su kitomis sistemomis. Registratorius KD7 turi www serverio funkciją, kuri leidžia matyti ir paimti matuojamus parametrus iš registratoriaus ON-LINE, t. y. bet kurioje tinklo vietoje, gavus prieigos kodą.

 

Registruojami duomenys yra apsaugoti nuo modifikavimo (FTA deklaracija).

 

Reliniai ir analoginiai KD7 išėjimai gali būti naudojami parametrų reguliavimui objekte ir signalizavimui apie avarinius režimus. Maksimalus matuojamų ir registruojamų parametrų (jutiklių) skaičius viename registratoriuje yra 24, o prijungtų ir matomų – iki 32. Jutikliai be skaitmeninio prievado jungiami tiesiogiai prie analoginių įėjimų arba naudojant SM sisteminius modulius.

 

Duomenys kaupiami keičiamoje atminties kortelėje. Kartu registruojami maitinimo išjungimai, aliarmai ir kiti įvykiai. Sistema mažai jautri elektriniams trikdžiams, o atsiradus maitinimo įtampai yra paleidžiama automatiškai. Matuojami parametrai gali būti įvairiai vizualizuojami: grafikai, skalės, baragrafai.

 

Ataskaitų sudarymas atliekamas perrašius duomenis į kompiuterį, o originalai saugomi KD7 atminties kortelėje (iki 4GB). Esant poreikiui, galima turėti dubliuojančią stebėjimo sistemą bet kurioje internetinio tinklo vietoje, naudojant kompiuterį arba dar vieną KD7 registratorių. Aplinkos mikroklimato parametrų matavimui monitoringo sistemose optimaliausias variantas naudoti P18 serijos jutiklius. Be temperatūros ir santykinės oro drėgmės duomenų galima kaupti rasos taško temperatūros ir absoliutinės drėgmės parametrus. Šie jutikliai gaminami su integruotu ekranu, atitolintu sensoriumi, analoginiais išėjimais.

 

Dr. R. Ambrulevičius

UAB "Auregis"

Palikite komentarą