Energijos kokybė ir jos tiekimo patikimumas

Paskelbė demo 2017/02/01 0 Komentarai Straipsniai,

Energijos kokybė ir jos tiekimo patikimumasRegistratorius KD7

 

Energetinėje sistemoje galioja griežtos taisyklės tiek jos tiekėjams ir tinklo operatoriams, tiek ir jos vartotojams. Be jų laikymosi energetinė sistema paprasčiausiai nefunkcionuotų dėl gedimų ir avarijų. Be to, tai specifinis produktas, kurio eilinis vartotojas nesusandėliuos ir nepaims jo iš tinklo kiek jam patinka ir kada patinka. Privalo tiekti energiją su reikiamais parametrais ir reikiamu laiku. Ypač tai svarbu objektams su nepertraukiamu gamybos ciklu, sandėliavimo kompleksams su klimato palaikymo sistemomis. Net trumpalaikiai elektros energijos tiekimo sutrikimai arba kokybės parametrų nukrypimai gali sukelti didžiulius materialinius nuostolius. Energijos vartotojai privalo laikytis apkrovų grafiko ir neviršyti leistinų galios ribų, nesukelti trikdžių generuodami reaktyvinę energiją arba netinkamai ją kompensuodami, sukeldami nesimetrines apkrovas.

Siekiant vartotojus supažindinti su naujais matavimo ir reguliavimo prietaisais, apsauginiai ir komutaciniais įrenginiais, skirtais energetikai ir pramonei, šių metų spalio 8d. Kaune keturios įmonės (trys iš Lenkijos ir viena iš Lietuvos) 0 LUMAL, RELPOL, SONEL ir AUREGIS suorganizavo seminarą „Matavimo prietaisai ir pramoninė automatika“. Šį seminarą tiek dalykiškai, tiek finansiškai rėmė Lenkijos Respublikos ambasada Lietuvoje. Atidaryme dalyvavo ir Ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus vadovas H. V. Šymanskis (H. W. Szymanski). Seminaras vyko Raudondvario dvare, tad XVII a. menančioje aplinkoje buvo pristatyti naujausi ir perspektyvūs firmų gaminiai, supažindinta su jų naudojimo ypatumais ir galimybėmis.

 

Daugiau informacijos apie energetinės sistemos ypatumus ir jos kontrolės prietaisus straipsnyje „Energijos kokybė ir jos tiekimo patikimumas“.

 


 

R.Ambrulevičius

rimvydas@auregis.lt

+370 686 54049

Palikite komentarą