Kuriame Lietuvos ateitį

Paskelbė admin 2016/01/12 0 Komentarai Straipsniai,
 Projekto vykdytojas        UAB AUREGIS
 
 Projekto pavadinimas    Bevielių jutiklių tinklo informacijos surinkimo ir kaupimo                    įrenginio prototipo sukūrimas
 
Projektas, įgyvendintas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra“ įgyvendinimo priemonę VP2-1.3-ŪM-05-K „Inočekiai LT“. Eksperimentinės (technologinės) plėtros darbai.

Pagrindiniai įmonės siekiai vykdant šį projektą buvo didinti įmonės konkurencingumą kuriant ir rinkai pristatant inovatyvius aukštųjų technologijų produktus, taip pat vidinis poreikis plėsti įmonės veiklos sritis, jas papildant technologiškai sudėtingais gaminiais ir sprendimais.

Matavimams įvairios paskirties objektuose naudojant bevielius jutiklius žymiai išsiplečia jutiklių panaudojimo galimybės, sumažėja jutiklių instaliavimo kaštai, taupomi kabeliai ir kitos instaliavimo medžiagos.

Projekto eigoje sukurtas bevielių jutiklių informacijos priėmimo įtaiso prie nutolusio kompiuterio prototipas, įgalinantis priimti temperatūros matavimo informaciją iš bevielių jutiklių tinkle ir perduodantis šiuos duomenis per RS-232 ar RS-485 sąsajas į kompiuterį tolimesniam apdorojimui. Naudojamas apsikeitimo duomenimis protokolas MODBUS, užtikrinantis patikimą duomenų priėmimą ir perdavimą į kompiuterio kaupimo programinę įrangą, sukurtą SCADA pagrindu.
Raktiniai žodžiai: bevieliai jutikliai RS-485 SCADA

Palikite komentarą