Procesų registravimas ir monitoringas kokybei užtikrinti

Paskelbė demo 2016/01/21 0 Komentarai Straipsniai,

Procesų registravimas ir monitoringas kokybei užtikrinti

Daugkartinis temperatūros duomenų kaupiklis Tempod MP šaltai grandinei

 

 

Vienkartinis temperatūros duomenų kaupiklis ITAG-PRO šaltai grandinei

Produktų ar paslaugų kokybę palaikyti ir gerinti padeda svarbių procesų parametrų registravimas. Tam tarnauja registratoriai ar savirašiai, kuriuose sukaupta informacija leidžia nustatyti problemų priežastis, įvertinti situaciją ir priimti reikiamus sprendimus.

 

Daugelyje veiklos sričių, norint išlaikyti ar pagerinti esamą produktų bei paslaugų kokybę, aktualu užtikrinti svarbių procesų ribas: temperatūros, oro drėgmės, skysčių slėgio ar lygio bei kitų parametrų. Susiklosčius nepalankioms sąlygoms registratoriai padeda jas ištirti. Šių prietaisų užfiksuoti duomenys įrodo produktų bei paslaugų atitikimą reikalavimams. 

 

Produkcijos laikymo sąlygų stebėjimą transportuojant bei laikant tarpiniuose sandėliuose, labai palengvina mini registratorių naudojimas (Pav. 1). Pavyzdžiui, farmacijos bei cheminių reagentų tiekėjams ypatingai svarbu užtikrinti bei klientui įrodyti, kad prekės transportuojamos ir sandėliuojamos tinkamoje temperatūroje. 

 

Tokiomis aplinkybėmis naudojant vienkartinius (Pav. 2) ar daugkartinius (Pav. 1) mini temperatūros registratorius, klientas gauna išsamią informaciją ir garantiją dėl prekės laikymo sąlygų. Šiuos prietaisus naudoti labai lengva ir patogu. Jie pakuojami kartu su prekių siunta, kur registruoja aplinkos, kurioje randasi, temperatūrą kelionės metu. Temperatūra registruojama  nuo -30°С šalčio iki +60°C šilumos. Klientas gavęs prekes kartu su šiuo prietaisu ir jį pajungęs prie kompiuterio USB jungtimi, gauna informaciją apie temperatūros svyravimus, kuriuos patyrė produkcija kelionės metu. Duomenys pateikiami vartotojui patogia forma grafikais. Gauta informacija gali būti saugoma kompiuteryje ar spausdinama. Tai puikus įrodymas klientui, kad produkcijos kokybė nenukentėjo kelionėje. Be to, ir klientas, naudodamas temperatūros registratorių, gali patikrinti, ar vežėjas tinkamai laikosi transportavimo sąlygų. Tokiu būdu jis gali pasirinkti patikimą ir ilgalaikį partnerį. Išvardintiems uždaviniams skirti vienkartiniai ir daugkartiniai mini temperatūros registratoriai ITAG 3-PRO, TEMPOD MP (Pav. 2) ir kiti.

 

Skaitmeninis registratorius KC7 su spalvotu LCD ekranuGamyba dažnai vyksta kaip nepertraukiamas procesas, tačiau ne visuomet lengva kontroliuoti, ar jis tinkamai vyksta naktinės pamainos bei savaitgalio metu. Procesų registratorius (Pav. 3) nepamainomas partneris prižiūrint gamybos procesų atitikimą reikalavimams. Jis gali stebėti patalpų temperatūrą, įjungti ir išjungti šildymo ar vėdinimo sistemas. Šį prietaisą galima jungti prie krosnių ar šaldytuvų tam, kad registruotų kada ir kokioje temperatūroje buvo apdorojamas gaminys. 

 

Gamybos procesų stebėjimui ir kontrolei skirti LUMEL firmos procesų registratoriai KD7, KD8. Jie priima signalus iš įvairių nutolusių kritinių taškų, juos apdoroja ir atvaizduoja ekrane. Gauta informacija perduodama nuotoliniam stebėjimui internete. Šie registratoriai taip pat gali signalizuoti, kada stebimas procesas išėjo iš nustatytų ribų, bei siųsti valdančius ir nukrypimus atstatančius signalus. 

 

Registratorių nauda ir privalumai:

 

  • Registratoriai padeda stebėti produkcijos kokybei aktualius parametrus bei įrodyti, kad produktų kokybė atitinka reikalavimus.
  • Mini temperatūros registratoriai puikiai tinka stebėti produkcijos laikymo sąlygas transportuojant bei tarpiniuose sandėliuose.
  • Procesų registratorius nepamainomas partneris prižiūrint, kad gamybos procesas atitinka reikalavimus. Jis perspėja apie nukrypimus bei siunčia koreguojančius signalus.
  • UAB „Auregis“ siūlo platų registratorių, pramoninių matavimo bei reguliavimo prietaisų pasirinkimą.
Raktiniai žodžiai: duomenų kaupikliai registratorius KD7

Palikite komentarą